Lávka CIK-CAK

Kód: MFA-03-2
880 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Máte doma malého dobrodruha, který se nebojí žádné překážky, nebo spíše opatrného človíčka, který rozmýšlí každý krok? Naše novinka MUFFIK lávka je tu pro každého a v kombinaci s dvěma Aktivními pařezy posune Váš ortopedický set MUFFIK podložek doslova na "vyšší" level.

Pomocí MUFFIK lávky propojte dva Pařezy a získáte tak plnohodnotnou balanční kladinu. Ta nejenže rozvíjí koordinaci a rovnováhu, ale její překonání posílí sebedůvěru a odvahu Vašich nejmenších. Její hravý zvlněný CIK-CAK tvar zaujme každého malého průzkumníka a přiměje ho neustále zdolávat její zákeřné meandry.

Díky elegantnímu dřevěnému provedení zapadne do vašeho interiéru a promění dětský pokoj v prales smíchu, zábavy a zdravého pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

NOSNOST lávky je 80 kg!

Rozměr: 70 x 11,5 cm. 

Rozšíření ortopedického setu MUFFIK - Ve spojení s dvěma Pařezy, které jsou kompatibilní s ortopedickými podložkami MUFFIK, proměníte chůzi po ortopedických podložkách v nové dobrodružství.

Podpora fyzického rozvoje - Na MUFFIK lávce procvičí děti kladení nožiček jednu před druhou, koordinaci oko-noha a koncentraci. Balancováním na lávce posílí střed těla a svaly dolních končetin.

Odvaha a sebedůvěra - Překonáním jakékoliv překážky posilují malí průzkumníci nejen tělo, ale i mysl. Rozvíjí se odvaha, rozvážnost a sebedůvěra.

Lehká manipulace - Díky intuitivnímu zaklapnutí lávky do Pařezu můžete lávku snadno přemístit jinam a změnit tak celou překážkovou dráhu během chvilky.

Esteticky přitažlivý design - Krásné dřevěné provedení zapadne do každého interiéru a dodává styl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: