O MUFFIKOVI

S vášní pro sport, zdraví a rodinu jsme vytvořili ortopedické podložky MUFFIK, které reflektují naši touhu po zdravějším světě, kde se lidé mohou pohybovat svobodně a bezbolestně. Ať už jste dítě objevující svět, dospělý hledající úlevu po náročném dni, nebo pes ve fázi rehabilitace, jsme zde, abychom vám nabídli radost, podporu a léčbu prostřednictvím našich podložek.

Naši nejmenší, jako naše hlavní motivace

Hlavní motivací po vytvoření ortopedických podložek byli naši nejmenší. Jako sportovci tělem a duší a novopečení rodiče jsme se rozhodli v roce 2016 založit sportovní a pohybovou přípravku pro děti od dvou let. Postupem času jsme si začali všímat určitých disbalancí v pohybu těch nejmladších. Valgozita kotníků a kolen, W sed, propadlá klenba, ploché nohy a z toho pramenící oslabený střed těla, diastáza (rozestup dutiny břišní) a celkové špatné pohybové vzorce a držení těla. Přišla otázka, co s tím můžeme dělat? S kolegy z fyzioterapie jsme přemítali, jak posílit kotníky a kolena a zároveň zpevnit střed těla.

Byl krásný letní den….

Náš roční syn pochodoval bosky po ostrých kamínkách, kde se ploska nohy krásně stáhla, skočil na trávu, kde se nožka příjemně roztáhla, zabalancoval na strarém pařezu a přeskočil na kámen. Tehdy vznikl ten nápad - pojďme dostat tyto outdoorové stimuly do každé domácnosti, školky nebo školy.

A tak vznikl MUFFIK

(MUFF = přezdívka našich dětí:D) Můžeme tedy hrdě říct, že MUFFIK je rodinná firma vyvíjející se s každým dalším krůčkem "našich" dětí. Jednotlivé vzory jsou navrhované s láskou a kontrolovány ostřížím zrakem našich českých fyzioterapeutů a podologů. Kvalitu a složení deklarují nejpřísnější certifikační instituty, a to německá Dekra a ITC Zlín. Díky tomu mohou MUFFIKY využívat i ti nejmenší.

Vyrábíme v Česku

Inspirujeme rodiny k objevování radosti z pohybu a zlepšení zdraví skrze naše podlahy. Díky svému jedinečnému designu a funkci podporujeme přirozený vývoj a rehabilitaci lidí všech věkových kategorií i našich čtyřnohých přátel.

 
 
Jak šel s MUFFIKEM čas

2023

Plně se soustředíme na to, abychom zůstali jedničkou pro českého zákazníka a pomalu se seznamujeme se zákazníky na zahraničních trzích.

2022

Sloučili jsme výrobní, expediční a kancelářské prostory, abychom Vám přinesli tu nejlepší možnou kvalitu.

2021

Vymysleli jsme aktivní podložky pro sportovní trénink, abychom zabavili větší děti i dospělé. Tuto řadu stále rozvíjíme a přidáváme nové kousky.

2020

Zjistili jsme, že ortopedické podložky nejsou oblíbené jen u dětí, ale také u dospělých, seniorů a dokonce i psů.

2019

Začali jsme vyrábět ortopedické podložky MUFFIK a poprvé jsme se vydali do Prahy na veletrh hraček, kde jsme se s Vámi setkali tváří v tvář.