Ortopedické podložky pro školy a školky

MUFFIK ortopedické podložky jsou jedinečnou ortopedickou hračkou vyrobenou v Evropě. Proč nesmějí chybět právě ve Vaší školce?
Zdravý pohyb by neměl chybět ani ve školách a školkách

Je smutným faktem, že 90 % českých dětí se rodí se zdravýma nohama, ale do školy nastupují děti v opačném poměru. Celých 90 % se potýká s deformitami v oblasti nohou a celkově se špatným držením těla. Co za to může? Proč se to děje? První dva až tři roky života mají vývoj dětí v rukou rodiče, ale dále už to můžete ovlivnit i Vy ve školkách a školách

Hlavním faktorem je nedostatek stimulů pro správný vývoj. Podologové a fyzioterapeuti vybízejí k bosé chůzi po nejrůznějších površích. Kamínky, tráva, louka, pro správný vývoj klenby a kotníků. Co ale dělat, když je zima, špatné počasí, nebo pravidla školek bosou chůzi nepovolují?

Pořiďte jedinečnou českou ortopedickou hračku MUFFIK, která je určena pro rozvoj správné chůze, držení těla, zvláště pak pro posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému. Stimulace chodidel a balanční prvky podložek působí nejen jako prevence plochých nohou, propadlých kleneb, valgózních kotníků a kolen ale velkou úspěšnost mají i při zmírnění a odstranění již vzniklých problémů. Děti si hrají, a přitom posilují a rehabilitují.


vybrat podložku