Lávka s MUFFIK nano puzzlemi (10ks)

Kód: MFA-03-4
1 190 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Máte doma malého dobrodruha, který se nebojí žádné překážky, nebo spíše opatrného človíčka, který rozmýšlí každý krok? Naše novinka MUFFIK lávka je tu pro každého a v kombinaci s dvěma Aktivními pařezy posune Váš ortopedický set MUFFIK podložek doslova na "vyšší" level.

Pomocí MUFFIK lávky propojte dva Pařezy a získáte tak plnohodnotnou balanční kladinu. Ta nejenže rozvíjí koordinaci a rovnováhu, ale její překonání posílí sebedůvěru a odvahu Vašich nejmenších. Tato lávka v sobě skrývá výřezy, do kterých jsou zakomponované naše oblíbené senzorické MUFFIK nano puzzlíky, které přinášejí nácvik jemné motoriky a senzomotoriky pro dětské ručičky a stimulaci chodidel pro posílení klenby.

Díky krásnému dřevěnému provedení zapadne do Vašeho interiéru a promění dětský pokoj v prales smíchu, zábavy a zdravého pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

NOSNOST lávky je 80 kg!

Rozměr: 70 x 11,5 cm. 

Rozšíření ortopedického setu MUFFIK - Ve spojení s dvěma Pařezy, které jsou kompatibilní s ortopedickými podložkami MUFFIK, proměníte chůzi po ortopedických podložkách v nové dobrodružství.

Podpora fyzického rozvoje - Na MUFFIK lávce procvičí děti kladení nožiček jednu před druhou, koordinaci oko-noha a koncentraci. Balancováním na lávce posílí střed těla a svaly dolních končetin. Chůzí po MUFFIK nano puzzlících stimulují chodidlo a jeho klenbu.

Odvaha a sebedůvěra - Překonáním jakékoliv překážky posilují malí průzkumníci nejen tělo, ale i mysl. Rozvíjí se odvaha, rozvážnost a sebedůvěra.

Jemná motorika a senzomotorika - Díky senzorickým MUFFIK nano puzzlím děti procvičují jemnou motoriku a rozvíjí fantazii.

Esteticky přitažlivý design - Krásné dřevěné provedení zapadne do každého interiéru a dodává styl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: